2024. október 3, csütörtök - Helga

2011. Október 10. 11:19, hétfő |

Asztalitenisz eredmények

Magyar Bajnok a Kiss Dániel-Bogádi Imre-Molnár Gergely alkotta Restart-Szuperinfó CVSE Ifjúsági Asztalitenisz Csapata!

2011. Október 10. 11:07, hétfő |

Már csak a Cegléd hibátlan

A férfi kézilabda NB I/B ötödik fordulójában az NB I-es Gyöngyös második csapatával mérkőzött meg idegenben a másodosztály keleti csoportjának listavezetője, a Ceglédi KKSE.

2011. Október 10. 10:56, hétfő |

U23-as nyílt OB a Városi Sportcsarnokban

A Városi Sportcsarnok az elmúlt 20 évben számos rangos judo versenynek adott már otthont, ezek közül az egyik legrangosabb a hétvégi U23-as Országos Bajnokság volt.

2011. Október 10. 10:32, hétfő |

40 ponttal nyert a Pécs

Fölényes eredménnyel nyert Cegléden a pécsi kosárlabda csapat.

2011. Október 10. 09:53, hétfő |

Felértünk a dobogóra

Ismét hazai pályán szerepelt a csapat a 8. fordulóban, ellenfelünk az alsóházban található Honvéd tartalék volt.

2011. Október 10. 07:53, hétfő |

Paul McCartney megnősült

Alig harminc fő előtt mondta ki a boldogító igent egymásnak Paul McCartney és Nancy Shevell. A londoni fogadóirodákban pedig máris meg lehet tippelni, mennyi ideig marad együtt a pár.

2011. Október 10. 07:49, hétfő |

Tuskólábúnak nevezik az énekesnőt

Christina Aguilera észrevehetné végre, hogy húsz kiló túlsúllyal már nem úgy áll rajta a mini, mint korábban!

2011. Október 10. 07:45, hétfő |

Murray tarolt a döntőben

Andy Murray nyerte meg az 1,2 millió dollár összdíjazású tokiói keménypályás férfi tenisztorna döntőjét.

2011. Október 10. 07:41, hétfő |

Nem voltak olyan kegyetlenek, mint ahogy azt állították róluk

A spanyolok keltették az inkák „rossz hírét”, akik távolról sem voltak olyan kegyetlenek hódításaik során, mint ezt a 16-17. századi beszámolók állítják.

2011. Október 10. 07:37, hétfő |

Bankkártya-hamisításhoz szükséges eszközök voltak a kisbuszban

Bankkártya-hamisításhoz szükséges eszközöket foglaltak le a vámosok Ártándon, egy angol rendszámú kisbuszban.

2011. Október 10. 07:33, hétfő |

A hideg miatt veszthették életüket

Feltehetően a hideg miatt halt meg két 60 év körüli hajléktalan férfi a fővárosban.

2011. Október 10. 07:29, hétfő |

Bosszúból gyújtották fel az összegyűjtött fát?

Rászorulóknak összegyűjtött farakásokat gyújtogatnak ismeretlenek a Somogy megyei Bőszénfa környékén. A helyiek azt mondják, valaki bosszúból gyújtogat, mert nem kapott a fából. A kár majdnem tízmillió forint.