2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2012. Április 07. 14:11, szombat | Sport

Óriási lépést tettünk az olimpia felé

Az olimpiai indulási jog megszerzése szempontjából döntő jelentőségű mérkőzésen a magyar férfi kézilabda-válogatott 28-26-ra legyőzte a macedón csapatot a göteborgi selejtezőtorna nyitómérkőzésén, pénteken.

2012. Április 05. 07:19, csütörtök | Sport

A Győr a végén robbantott a Pécs ellen

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Győr hazai pályán 82–74-re győzött a Pécs ellen, amely a záró negyed előtt még négy ponttal vezetett.

2012. Április 01. 14:11, vasárnap | Sport

Tovább tart Sarapova rossz sorozata Miamiban

Miami nem Marija Sarapovának való vidék: az orosz teniszező 7:5, 6:4-re kikapott a kemény pályás WTA-torna fináléjában a lengyel Agnieszka Radwanskától.

2012. Március 29. 07:21, csütörtök | Sport

Kiütéses kecskeméti siker a Loki ellen

A labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén a Magyar Kupa-győztes Kecskemét csapata a bajnokságban listavezető Debrecent fogadta.

2012. Március 23. 14:23, péntek | Sport

A Böhn-csapat a németeket is legyőzte

A magyar női kézilabda-válogatott Nyíregyházán 25–23-ra győzött Németország ellen az Eb-selejtezők 1. csoportjában.

2012. Március 22. 14:21, csütörtök | Sport

Tenisz: fél év kihagyás után győzelemmel tért vissza V. Williams

A tavalyi US Open óta először lépett pályára Venus Williams, és a korábbi világelső amerikai győzelemmel tért vissza: 6:0, 6:3-ra győzte le a 41 éves korával a top 100 nagy veteránjának számító japán Date Krumm Kimikót.

2012. Március 21. 14:19, szerda | Sport

Debrecenbe költözhet a Szolnoki Olaj

Debrecenben rendezné meg a férfikosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjét a Szolnoki Olaj...

2012. Március 19. 14:21, hétfő | Sport

A nagy rivális Flyers szakította meg a Penguins győzelmi sorozatát

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 154. játéknapján a Philadelphia Flyers a hosszabbításban törte meg a Pittsburgh 11 mérkőzésesre nyúló győzelmi szériáját.

2012. Március 19. 14:19, hétfő | Sport

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.

2012. Március 18. 07:13, vasárnap | Sport

Szabadkai győzelem a BoxingONE nyitányán

Elrajtolt a BoxingONE Championship – közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnokság maratoni, 2012-es alapszakasza.

2012. Március 15. 14:11, csütörtök | Sport

Profi ökölvívás: bevonták a botrányhős Chisora engedélyét

Bevonták a versenyengedélyét, így nem bokszolhat Dereck Chisora, aki február 18-án hatalmas botrányt kavart a Vitalij Klicsko elleni – az ukrán bajnok sima győzelmét hozó – világbajnoki címmérkőzés előtt, alatt és után.

2012. Március 14. 14:19, szerda | Sport

„Ez jó móka volt”; „A Bayern őrületesen játszott”

Kiütéses, 7–0-s győzelmet aratott a német Bayern München a labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő hazai visszavágóján a svájci FC Basel ellen, így összesítésben simán, 7–1-gyel jutott be a legjobb nyolc közé.