2011. Augusztus 14. 07:45, vasárnap | Sport

Díaz Ivo: Magyarországon is otthon érzem magam

Már csak rossz emlék Díaz Ivónak a tavaszi térdsérülése, ugyanakkor szép emlék az otthon, vagyis Kubában töltött nyári szabadsága.

2011. Augusztus 10. 14:45, szerda | Sport

Három potenciális jelöltjük van a szövetségi kapitányi posztra

Legkésőbb szeptember közepére lehet új szövetségi kapitánya női kézilabda-válogatottunknak.

2011. Augusztus 05. 14:45, péntek | Sport

Löke-parádé és fölényes ETO-győzelmek

Egy nap alatt kétszer is megmérkőzött egymással a Győri Audi ETO KC és a Fehérvár női kézilabdacsapata, a győriek mindkét meccsüket fölényesen megnyerték.

2011. Június 20. 11:10, hétfő | Helyi sport

Sikeres sportnap Cegléden

Június 19-én vasárnap délután a Cegléd Városi Sportcsarnokban a Ceglédi EKK és a Kék Cápák szervezésében közös sportnap került megrendezésre.

2011. Május 20. 09:46, péntek | Helyi sport

Férfi kézilabda siker

A tavaszi szezon záró fordulójában a Balmazújváros gárdáját látta vendégül a ceglédi csapat.

2011. Május 19. 10:21, csütörtök | Helyi sport

FTC II - Ceglédi KK SE 27-31 (17-16)

Utolsó idegenbeli mérkőzésén is megizzadt a ceglédi legénység. A Ferencváros fiataljai már az első percekben éreztették, hogy ők bizony nem tartanak senkitől.

2011. Május 03. 11:13, kedd | Helyi sport

NBI/B férfi kézilabda bajnokság

Ceglédi KK SE - Csömör KSK

2011. Április 26. 11:13, kedd | Helyi sport

Győzelem nélküli Cápa hét

A Pest megyei női kézilabda bajnokság rájátszásában két korosztályban is megmérkőztek a Ceglédi Kék Cápák a héten, de sajnos mindkét mérkőzésen vererséget szenvedtek.

2011. Április 18. 09:31, hétfő | Helyi

Álom kezdés, majd dráma...

A Pest megyei női kézilabda bajnokság rájátszás 1/4 döntőjének első mérkőzésén 20 -19 -es Cápa győzelem született a vendég Gödöllő ellen. Sajnos két hazai játékos is súlyos sérülést szenvedett a találkozón...

2011. Április 11. 12:00, hétfő | Helyi sport

Egy mérkőzés, két győzelem

A Pest megyei női kézilabda bajnokság rájátszásának első fordulójában az ifi csapat Jászárokszálláson szerzett 9 gólos győzelmet ,a felnőttek pedig hazai pályán nyertek 10 góllal játék nélkül, mert a Budakalász nem lépett pály

2011. Április 11. 11:53, hétfő | Helyi sport

Fordulás után a kocka is fordult

A Ceglédi KKSE NB I/B-s férfi kézilabda csapata a második félidei jobb játékával diadalmaskodott a Debrecen együttese ellen és így továbbra is versenyben van az ezüst vagy bronzérem megszerzéséért.

2011. Április 05. 22:49, kedd | Helyi sport

Tovább élnek a dobogós esélyek

A férfi kézilabda NB I/B. legutóbbi fordulójában a tabellán negyedik helyen álló Ceglédi KKSE az utolsó Nyíregyháza otthonában lépett pályára.