2024. április 18, csütörtök - Andrea

2023. Január 09. 21:40, hétfő | Sport

Vissza a Bal 1-be!

Németh Gergely Vincze Ferkó mellett az idei évben második helyet szerzett az ORB-ban, de emellett ő azért szeret a bal oldalon is ülni és pár versenyt teljesített is idén már vezetőként.

Legtöbbet egy C2R2 Max Citoen volánja mögött tett meg vezetőként, de a Fenstherm Kontakt-Szilveszter Rallye a Novo Fire Kupáért év végi versenyen úgy döntött, kipróbál egy modernebb technikát is. Így egy Rallye 4-es Ford Fiesta mellett döntött, amivel egy népes kategóriába került az amúgy több, mint 200 fős mezőnyben.

Németh Gergely:
A hosszú és kiélezett bajnoki szezon után úgy gondoltuk kipróbálom magam én is egy ilyen új technikában pilótaként, ami egy Rally4-es Ford Fiesta volt. Elsőkerekes tapasztalatom volt így összehasonlítási alapom is. Az autó meglepően jó, érezni benne a modern mérnöki megoldások hatásait, Vincze Feri segítségemre volt a beállításokban. Vigyáztam rá, így nem feszegettem a határait, de így is nagyon élveztük a versenyt Mátéval, semmilyen problémánk nem volt, a kategóriánk 7. helyén végeztünk.

Köszönjük partnereinknek, akik lehetővé tették az indulást a versenyen!
Partnereink: Novo Fire Kft., Generalkommandó, Hetech Trend Kft., LD Trans Kft., Keviép,

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport

Bronzérem az Euro Trophy-n

Beszélgetés a nem kicsit boldog Szabó Bende gokartversenyzővel az Euro Trophy után.

2024. Április 13. 06:00, szombat | Sport

Sós Csaba: Milák egyedi utat jár, de jóval előrébb tart, mint amire számítani lehetett

A szövetségi kapitány szerint Milák Kristóf egyedi utat jár be, és az úszók pénteken zárult országos bajnokságán jobban teljesített, mint amire ő számított.