2023. Február 28. 13:09, kedd | Helyi

Vereség a Ludovika ellen

(Fotó: Kisfaludi István)
A meccsről készült további fotók lentebb a kapcsolódó képgalériában.

A női kosárlabda NB I szombati játéknapján győzött a Ludovika Csata a Cegléd vendégeként. Négymeccses nyeretlenségi sorozata után az utolsó előtti Cegléd otthonában vigasztalódott a Ludovika Csata, amely 85-63-ra győzni tudott. A Nemzeti Sport tudósítása.

VBW CEKK CEGLÉD-LUDOVIKA CSATA 63-85 (17-29, 27-20, 13-19, 6-17)

Albertirsa, 100 néző. V: Győrffy P., Pozsonyi, Jakab.

CEGLÉD: K. WILLIAMS 25/12, Viszmeg 3/3, LAUFER 16/3, COOPER 17, Kobolák. Csere: Szabó P. 2, Horváth Boglárka, Szirony. Edző: Lo Elhadji Malick

CSATA: Horváth Bernadett 13/9, Toman D. 8/3, Czank 8/3, FUEHRING 18/3, BARNAI 12. Csere: SZABÓ F. 15/6, Jáhni 9/3, Gábor 2, Boros B. Edző: Tursics Krisztián

Az eredmény alakulása. 3. perc: 2-7. 7. p.: 10-16. 10. p.: 17-29. 13. p.: 17-37. 15. p.: 30-38. 19. p.: 40-47. 25. p.: 48-61. 29. p.: 57-68. 34. p.: 59-70. 38. p.: 63-78
MESTERMÉRLEG

Lo Elhadji Malick: - Sajnos nagyon álmosan kezdtük a meccset, és ez a rossz kezdés minden negyed elején kísértett minket. Elengedtük az ellenfelet, visszajöttünk, és ez túl sok energiát vett ki belőlünk, a végén már nem tudtunk visszazárkózni.

Tursics Krisztián: - Elismerésem a csapatomnak a győzelemhez, de közel sem vagyok elégedett a mutatott játékkal. Harminchét tizenhétnél már volt húszpontos előnyünk, de nem tudtuk lezárni a meccset. Kiestünk a koncentrációból, és az eladott labdáinkkal tűzbe hoztuk az ellenfelet, amely a félidőig öt pontra fel is jött. A második félidőben elkezdtünk védekezni, és újra nőtt az előnyünk a végéig.