Hírek
2023. Október 03. 12:08, kedd | Helyi sport
Újabb Cápa serdülő győzelem
Az U17 III. oszt leány kézilabda bajnokság negyedik fordulójában Tökölre látogatott a Ceglédi KK SE Kék Cápák csapata. A két veretlen gárda összecsapása szorosabb első félidő után komoly vendég fölényt és magabiztos Cápa győzelmet hozott a második játékrész.
VSK Tököl - Ceglédi Kék Cápák 30 - 50 ( 17 - 21 )
Tököl Sportcsarnok 30 néző, vezette Keresztes, Major
Cegléd: Sila Réka(kapus), Pesti Gréta 13 (1), Ferenczi Lili 8, Imbre Anna 7, Kaposvári Vanda 7 (4), Fekete Alexandra 5 (1), Vidéki Dorina 4, Józsa Luca 2, Csombai Izabella 1, Fleischmann Csenge 1, Gigor Stella 1, Kövecses Judit 1, Medveczky Anna, edző Szilágyi József
Hétméteres: 3/0, ill. 8/6
Kiállítás: 10 ill. 6 perc
Szilágyi József: Az elején egy kicsit nehézkesen kezdtünk, és rengeteg technikai hibát vétettünk , amit ellenfelünk meg is bosszult. A félidei ,,motivációs,, beszéd megtette a hatását és a második játékrészben, mintha egy másik csapatot láttam volna a pályán. Nagyon gyorsan el is dőlt a két pont sorsa. Gratulálok a lányoknak , hogy meg tudtak újulni és magabiztosan megtudták nyerni a találkozót.
pézsé
(Fotó: Ceglédi Kék Cápák SE)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 11:00, szerda | Életmód
Nagyjából tizenöt szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán a folyó alacsony vízállása miatt
Nagyjából 15 szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán, a teherhajók többsége is áll az alacsony vízállás miatt - közölte a Közlekedési és Beruházási Minisztérium az MTI érdeklődésére kedden.
2026. Július 29. 07:32, szerda | Életmód
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos csütörtöktől keddig
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el csütörtökön 0 órától kedd 24 óráig az ország területére az országos tisztifőorvos a HungaroMet Nonprofit Zrt. legfrissebb előrejelzése alapján.
