Hírek
2015. Április 24. 12:10, péntek | Helyi
Tűzharc a rendőrség előtt
Nyílt nap a ceglédi rendőrségen
A kormány határozata alapján 1992-től Szent György napján, április 24-én rendezik meg Magyarországon a rendőrség napját. Ez alkalomból az ország valamennyi rendőrkapitányságán, így Cegléden is nyílt nappal készültek.


A nyílt napra iskolás csoportok is érkeztek, akik pillanatok alatt birtokba vették a kapitányság területét, ahol többek között rendőrkutyás bemutatóval, jármű bemutatóval, KRESZ tesztekkel, motoros szimulátorral, ujjlenyomattolással, valamint fegyverbemutatóval várták az érdeklődőket.
![]() |
![]() |
![]() |
A nyíltnap legizgalmasabb programja egy fegyveres bemutató volt, ahol egy veszélyes bűnöző elfogását szimulálták. A filmbeillő jelenetek nem csak a gyerekek, de a felnőttek figyelmét is lekötötték.


A bemutatókon kívül a rendőrség munkatársa baleset megelőzési előadást is tartottak, valamint megtekinthetőek voltak a rendőrség járművei is.
Fotó: Kisfaludi
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 11:06, csütörtök | Helyi
A gimnázium történetét mutatja be a tárlat
2025. Szeptember 17. 15:53, szerda | Helyi
Közútkezelői tájékoztatás - Kossuth toborzó ünnepély és huszárfesztivál
2025. Szeptember 09. 12:16, kedd | Helyi
”Az én hazám az égig ér”
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.















