Hírek
2019. Január 09. 18:16, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó:www.educatioexpo.hu
Több mint ötvenezer látogatóra számítanak az Educatio kiállításon
Több mint ötvenezer látogatóra számítanak a 19. Educatio Nemzetközi Szakkiállításon – közölte a kiállítás főszervezője az M1 aktuális csatornán szerdán.
Maszlavér Gábor azt mondta, a rendezvényen mintegy ötven hazai felsőoktatási intézmény mellett körülbelül negyven külföldi felsőoktatási intézmény is képviselteti magát.
Az Education 18 ország, több mint kétszáz kiállító vesz részt, amelyek között szakképző intézmények is vannak – tette hozzá.
Tudatta, a háromnapos rendezvény ingyenes, idén pedig egy telefonos applikáció is a látogatók segítségére lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
