Hírek
2017. Augusztus 03. 07:20, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 900 millió forintot nyertek a vizes vb versenyszámaira fogadók

Több mint 4,4 millió fogadást kötöttek a Szerencsejáték Zrt.-nél a budapesti vizes világbajnokság versenyszámaira, a helyesen tippelők összesen 920 millió forintot nyertek - írta csütörtöki számában a Magyar Idők.
A Szerencsejáték Zrt. részletes adataiból az is kiderül, hogy a többség a vízilabda iránt érdeklődött, a pólómeccsekre 3,8 millió alkalommal tettek tétet a játékosok, az úszószámokra pedig valamivel több mint hatszázezer fogadás érkezett.
A leginkább várt összecsapás a Magyarország-Horvátország férfi-vízilabdadöntő volt, amelyre majdnem negyedmillióan fogadtak, a végül aranyérmes Horvátországra viszont száz fogadóból átlagosan csak négy tett. Úszásban Hosszú Katinka számított favoritnak, egyik számára, a 200 méter női gyorsúszásra hatvanezren fogadtak, de a 200 méteres férfipillangóra is negyvenezer fogadást kötöttek, minden bizonnyal Cseh László szereplése miatt.
A legnagyobb nyereményt - kiegészítő fogadásokkal kombinálva - a magyar-görög férfi-vízilabdameccs után fizette ki a Szerencsejáték Zrt., a nyertesek együttesen ötvenmillió forintot tehettek zsebre.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 07. 13:43, csütörtök | Belföld
Czomba Sándor: a munkásszállások legalább 50 százalékát magyar munkavállalóknak kell biztosítani
Húszmilliárd forinttal indul a munkásszállások építését támogató új program, ez 3500 ember számára biztosít majd lakhatást.
2023. December 07. 06:00, csütörtök | Belföld
A közútkezelő folyamatosan takarítja az utakat a nyugati országrészben
Folyamatosan végzi a hóeltakarítást és az utak síkosságmentesítését a nyugati országrészben a Magyar Közút Nonprofit Zrt., amely a téli útviszonyok, az ország többi részére is átterjedő havazás miatt szerdán fokozott óvatosságot
2023. December 06. 12:06, szerda | Belföld
Új menetrend december 10-től a Volánbusznál
2023. December 06. 09:34, szerda | Belföld
Továbbra is szenved a magyar gazdaság
A kiskereskedelmi forgalom 6,5 százalékkal, míg az ipari termelés 3,2 százalékkal csökkent.