Hírek
2016. Január 26. 15:45, kedd | Helyi
Táblát avattak az örökké hiányzóknak a Tácsicsban
Január 26-án ünnepélyes táblaavatót tartottak a Táncsics Mihály Általános Iskola udvarán.
A kedden délelőtt leleplezett tábla a Ceglédi Állami Polgári Fiú- és Leány Iskolából 1944-ben elhurcolt és meggyilkolt zsidó diákoknak állít emléket.

A táblát Dr. Róna Tamás, az Alföldi Régió vezető rabbija áldotta meg. Az avatóünnepségen a város vezetése mellett Dr. Feldmájer Péter, a MAZSIHISZ Közép-magyarországi Zsidó Hitközségi képviselője is tiszteletét tette.
fotó: Kisfaludi István
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 14. 16:00, szombat | Életmód
Ismét országjáró turnéra indul a Csukás Meserádió és az M2 Mesetévé
A tavalyi nagy sikerű országjárás után a közmédia gyerekeknek szóló és a nap 24 órájában elérhető csatornái, az M2 Mesetévé és a Csukás Meserádió ismét országjáró turnéra indulnak.












