Hírek
2012. Március 26. 07:13, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Ásás közben talált rá a világháborús lövedékre

Kertásás közben egy második világháborús lövedéket talált egy férfi a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Mezőkövesden – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap.
Egyedné Novodonszki Éva elmondta: a férfi az ásóval fordította ki a földből a löveget, majd értesítette a hatóságokat. Hozzátette: a löveget körbekerítették, a tűzszerészek pedig elszállítják.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 30. 08:49, szombat | Kék hírek
Ittasan, forgalommal szemben hajtott egy 19 éves fiatal a 8-ason
Bejelentés érkezett a rendőrségre szeptember 29-én 22 óra 10 perckor, hogy a 8-as számú főúton Veszprém külterületén egy sötét színű gépjármű a forgalommal szemben halad.
2023. Szeptember 27. 06:00, szerda | Kék hírek
Rendőrökre lőttek rá Mórahalom közelében
Rálőttek egy szerb-magyar közös járőrcsoportra a határ vajdasági oldaláról Mórahalom közelében; senki sem sérült meg - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kedden a rendőrség honlapján.
2023. Szeptember 26. 12:02, kedd | Kék hírek
ORFK: a rendőrség nevében küldenek SMS-t csalók
A rendőrség nevével visszaélve küldenek adathalász SMS-t csalók - figyelmeztetett az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata kedden közleményben.
2023. Szeptember 25. 15:46, hétfő | Kék hírek
Mentősökre támadt egy ittas férfi, vádat emeltek ellene
Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki ittasan az őt ellátó mentősökre támad.