Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2011. Augusztus 26. 13:00, péntek | Helyi
Forrás: infoCegléd

Rendőrségi hírek (2011-08-26)

Rendőrségi hírek (2011-08-26)

Az elmúlt hét a számadatokat tekintve sajnos nem alakult túl kedvezően. Cegléd valamint Abony területén emelkedett a bűncselekmények száma.

Továbbra is az elkövetések jelentős részét kitevő lopások száma magas, főként a dolog elleni erőszakkal történő esetekben.

Kedvezően alakult azonban a helyzet a kiemelt bűncselekmények kapcsán, ugyanis 1 esetben történt nyomozás elrendelés súlyos testi sértés gyanúja miatt:

Cegléden a Szabadság téren lévő Park büfé előtt támadott meg egy 3 fős társaság két személyt, akiket bántalmaztak, mely során az egyik fő 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.

Az elmúlt héten egy esetben gyorsított eljárás kezdeményezésére is sor került, amikor is az abonyi Tesco-ban tetten értek egy férfit, aki mobiltelefont akart eltulajdonítani. Az elkövetés másnapján a ceglédi Városi Bíróság ítéletet hozott az ügyben.
 

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi

Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer

Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól

Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi

Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben

Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.