2024. április 26, péntek - Ervin

2010. December 21. 10:09, kedd | Helyi
Forrás: InfóCegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna 5-6. forduló

Négy csapat 100%-os teljesítményt nyújtva 6 pontot gyűjtött (Pákozdi Hús, PFB Electric Hungary, Medosz, Csemő). Így az első és második helyen nem volt változás, viszont a másik két remekelő csapat egyaránt 6-6 helyet lépett előre a tabella harmadik, illetve negyedik helyére.

Négy csapat (Kedvencek, Hungária Értékpapír, Fekete Macska, Lesz Vigasz) viszont szívesen elfelejtené a szombati napot, ugyanis mindkét mérkőzését elvesztette valamennyi gárda, ráadásul még a gólkülönbségükön is jelentősen rontottak.

Öt csapatnak (Mirror Fusion, CFE, Euro Petrol, Bercelona, Showder Club) egy győzelem, egy vereség volt a mérlege a hétvégén. De micsoda különbség lehet győzelem és győzelem között. A Bercelona a Fekete Macska ellen 6-0-val, a Showder Club az Euro Petrol ellen 7-5-ös eredménnyel első sikerét könyvelhette el.

Három csapat (Revans, Pákó, Keverton) egy győzelem és egy döntetlen mérkőzés után 4-4 ponttal lett gazdagabb. A Revans a harmadik forduló után még vezette a tabellát, de azóta nagy visszaesés tapasztalható náluk, jelenleg csak kilencedikek.

A dupla forduló jelentősen átrendezte a tabellát. Hat forduló után csak egy 100%-os csapat van, a Pákozdi Hús, viszont nincs már pont nélküli gárda. A góllövőlistán is cserélgetik egymást a játékosok, jelenleg Dr Nagy Lajos (Mirror Fusion) az első, 12 góljával.

GÓLLÖVŐLISTA ÁLLÁSA

12 gólos: Dr. Nagy Lajos (Mirror Fusion)
10 gólos: Kecskeméti József (Pákozdi Hús)
9 gólos: Nagygyőr Krisztián (CFE)
8 gólos: Lendvai Krisztián (Keverton), Takács Ferenc (Pákó), Király Balázs (Bercelona)

2024. Április 05. 13:36, péntek | Helyi