2024. április 16, kedd - Csongor

2011. Január 13. 10:17, csütörtök | Helyi
Forrás: Infó Cegléd

Pákozdi Hús Teremlabdarúgó Torna 11. forduló

A 11. fordulóban őrségváltás volt ez élen, de nem még nem jelent semmit. Január 25-én 21:30 órakor lesz a ki-ki meccs (Pákozdi Hús - PFB Electric Hungary).

Megtört a jég. A jégtörő szerepében a Medosz játékosai voltak, akik megszakították a Pákozdi Hús tíz fordulón át tartó veretlenségi szériáját. A statisztika hiába mutatott nagy Pákozdi Hús fölényt ( hét kapufa, tucatnyi lövés) a meccset gólra játszák. A végig fegyelmezetten és nagy akarással küzdő Medosz 0-1-ről fordított Lengyel Ferenc két góljával és nyert 2-1-re.

A RevansCsemő mérkőzésen két stabil játékosállományú csapat találkozott. Sok futás, és sok labdavesztés jellemezte mindkét gárda játékát. A félidő 0-0 volt. A második játékrészben Virág Csaba saját térfeléről indulva, egy esernyőzést követően 15 méterről hatalmas gólt rúgott és ezzel megadta a jelszót csapatának. A jobb helyzet kihasználással játszó Csemő 4-1-re nyerte a meccset.

A Pákó komolyan gondolja, hogy a felsőházban akar végezni. Gyors gólokkal 2-0-ás vezetést szereztek Ezután érdekes fordulat következett. A Kevertonból háromszor állítottak ki valakit 2 percre, de mindhárom kiállítás ideje alatt gólt szereztek és fordítottak 3-2-re! A második félidőben 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, a 39.-ik percben 5-5! Itt a vége gondolnánk, de nem. A kezdést követően 20 másodperccel a vége előtt 6-5. Szép volt fiúk! Sok gól (11), sok kiállítás (4x2 perc), sok izgalom. Sok ilyen mérkőzés kell!

A Kedvencek játékosai nem találják önmagukat és saját játékukat, egymás után szenvedik el egyik vereséget a másik után. A Fekete Macska ezúttal tetszetős, jó játékát gólokra is tudta váltani. Sikerült új gólfelelőst találniuk Szarvák Norbert személyében, aki mester hármast ért el. Végeredmény 2-5.

A torna eddigi leggyorsabb góljával már a 15. másodpercben vezetett a CFE, de itt megállt a szekér. Az Euro Petrol magára talált és előbb Kiss Sándor bomba góljával,majd duplázásával fordított. Félidőig még egy gólt szereztek ami megnyugtató előny lett. A második félidőben egy-egy gól esett még és ezzel alakult ki a 2-4-es végeredmény.

Az alsóházi rangadón küzdelmes, sportszerű mérkőzésen a Bercelona szerezte meg a három pontot a Lesz Vigasz ellen. Mindkét csapatban egy-egy játékos (Király Balázs és Török András) mester hármast ért el. A végeredmény 3-5.

A két NB II-es játékossal felálló Hungária Értékpapírnak méltó ellenfele volt a Showder Club. Semmi megilletődöttség nem látszott rajtuk. A sok lövést hárító Turbók ezúttal két gólban kicsit benne volt. Nagy öröm, hogy a hétvégi Elekes Torna előtt Tarai és Viniczai is jó formát mutatott.

A forduló rangadóját a Mirror kezdte jobban. A 4. percben Dr Nagy Lajos góljával vezetést szerzett, amely vezetés a 8. percig tartott, ekkor a PFB Electric Szokoli góljával egyenlített. A 10. percben Kádas –egy kedélyeket borzoló góllal - vezetéshez jutatta a PFB-t. A második félidőben a PFB szervezettebben és főleg eredményesebben játszott. Szokoli újabb gólt rúgott, amelyhez Szilágyi és a PFB motorja, Farkas még egyet-egyet hozzá tett. Végül a PFB megérdemelten nyert 5-1-re és ezzel átvette a vezetést a tabellán.

GÓLLÖVŐLISTA ÁLLÁSA

25 gólos: Kecskeméti József (Pákozdi Hús)
17 gólos: Dr. Nagy Lajos (Mirror Fusion)
16 gólos: Király Balázs (Bercelona)
15 gólos: Lendvai Krisztián (Keverton), Buczkó István (Keverton)
13 gólos: Dely Gábor (CFE)
11 gólos: Naggyőr Krisztián (CFE), Lugosi Mihály (Revans), Utassy Róbert (Pákozdi Hús), Farkas János (PFB Electric)

2024. Április 05. 13:36, péntek | Helyi