Hírek
2012. Szeptember 10. 15:42, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Négy kamion ütközött az M5-ös autópályán - félpályás útzár
Négy kamion ütközött az M5-ös autópálya budapesti bevezető szakaszán hétfőn kora délután - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kovács Viktória elmondta: utoléréses baleset történt, amelyben egy lengyel, két magyar és egy román kamion ütközött, emiatt a külső sávot lezárták, a belső sávban pedig lassan halad a forgalom.
Az ütközésben senki nem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
