Hírek
2016. Január 30. 00:00, szombat |
Helyi
Forrás: Index
Napokon belül megérkezik a tavasz 🌷
A megszokottnál jóval enyhébb, melegebb napok jönnek. Február első napjaiban akár meleg rekordok is dőlhetnek.
Nyoma sem lesz az igazi télnek a következő napokban, sőt február első napjaiban nem lesz ritka a 15-17 fok sem, írja az Időkép.
Az előrejelzések szerint a következő napokban is enyhe idő várható, majd a hétvégétől bár gyakran lesz szeles az időjárás, további melegedés várható. Az időjárás inkább lesz márciusi, mint klasszikus februári.
Január vége sem lesz már igazán hideg, sőt csütörtökön a naposabb tájakon 12-14 fok is jöhet. Bár péntekre várható néhány helyen kisebb eső, ott 10 fok alatt maradhat a hőmérséklet. Szombat reggel lesz a legrosszabb, hajnalban akár nulla fokig is hűlhet a levegő, de a naposabb, déli országrészben itt is 10 fok körül alakul majd a napközbeni hőmérséklet.
Hétfőn már február, és a február nem kevesebb, mint 15 fokkal köszönthet be! Ez várhatóan még kedden is maradni fog.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 11:06, csütörtök | Helyi
A gimnázium történetét mutatja be a tárlat
2025. Szeptember 17. 15:53, szerda | Helyi
Közútkezelői tájékoztatás - Kossuth toborzó ünnepély és huszárfesztivál
2025. Szeptember 09. 12:16, kedd | Helyi
”Az én hazám az égig ér”
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
