Hírek
2012. Január 09. 14:51, hétfő |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Mindenkit megeszik 400 méteren a Bugatti Veyron - VIDEÓ
A Bugatti Veyron 10 másodperc alatt teljesíti a 400 méteres sprintet. A Nissan GT-R reggeli volt.
A Palm Beach-i Nemzetközi Versenypályán megrendezett gyorsulási futamon csapott össze a mindent verő, sokszoros rekorder Bugatti Veyron a japánok büszkeségével, a Nissan GT-R-rel.
A videón jól látható, hogy a Veyron közel 1 másodpercet ver 400 méteren a japán sportgépre 10,1 másodperces idejével. Emellett célba érési sebessége 139,4 mérföld/óra (224 km/óra), melyet persze álló helyzetből ért el negyed mérföldön.
Azonban mielőtt elfogyasztaná a GT-R-t, a Veyron megy egy rajtautomatika (launch control) nélküli menetet is, ahol 12 másodperc alatt futja "csak" a távot. Nézzétek!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia
2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld
Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült
Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
