Hírek
2014. Január 20. 13:49, hétfő |
Helyi
Forrás: dakarklub.hu
Miklósék célba értek
A Sebestyén Sándor, Bognár József, Ungvári Miklós autós trió a 47. helyen fejezte be a Dél-Amerikában rendezett 36. Dakar-ralit.
Gyerekként, a Dakar-közvetítést nézve a tv-ben, arról álmodozott, egyszer rajthoz áll. Ungvári Miklós vágya 2014-ben teljesült, sőt célba ért. A 2012-es londoni olimpia ezüstérmes cselgáncsozója előbb összeismerkedett Sebestyén Sándorral és Bognár Józseffel, majd szorított nekik a 2013-as, egyébként sikeresen teljesített dél-amerikai futam alatt, aztán szoros barátság született, idén pedig csatlakozott a pilótához és navigátorához, valamin az UNIQA Sandlander Teamhez.
„A tévében azért sokkal másabb, mint hátul ülni az autóban – nyilatkozta az összetett 47., a T2-es kategória hetedik helyén végzett egység tagja, Ungvári Miklós. – Rengeteg küzdelemben, kalandban volt részem, büszke vagyok arra, hogy tagja lehettem ennek a fantasztikus csapatnak, ennek a csodálatos közösségnek. Sebestyén Sándor és Bognár József még a január ötödikei rajt előtt megígérte, elvisznek a célba, s örülök, hogy teljesítették a vállalásukat. Nagyon nehéz napok vannak mögöttünk, ugyanakkor már most hiányzik a dakarozás. A sok ásás, a zötykölődés, a készülődés, az izgalom, egyszerűen minden. Örök életemben emlékezem majd erre a két hétre.”
Az UNIQA Sandlander Team január 21-én 17:20-kor érkezik meg Budapestre, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2B termináljára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
