Hírek
2014. November 23. 16:09, vasárnap |
Helyi
Forrás: Ceglédisport
Mettől meddig és mennyiért korizhatunk majd a ceglédi jégpályán?
A Szabadságtéri jégpálya nyitva tartása és árai
November 28-án pénteken megnyílik Cegléd első nyitott műjégpályája a Szabadság téren. A január 25-ig nyitva tartó pálya decemberben a ceglédi advent egyik fénypontja lesz. Az ünnepi fények különleges hangulatot varázsolnak majd a jégen korcsolyázók és a térre kilátogatók számára egyaránt. Pilisi Zoltán, az üzemeltetésért felelős Thermostudio Kft. ügyvezetője nyilatkozott a cegledisport.hu-nak.
A jégpálya hétköznap délelőtt 8-14, délután 15-20 óráig, hétvégén és ünnepnapokon délelőtt 9-14 óráig, délutánonként 15-21 óráig tart nyitva. A nyitvatartási idő rendezvények esetén változhat. Minden nap 14-15 óra között lesz a jégfelújítás, de amikor szükséges, nyitvatartási időben is lesz néhány perces jég karbantartás. A belépőjegy ára 600Ft/alkalom, de aki előzetes bejelentkezés után legalább 15 fős csoporttal érkezik, 300 Ft-ért válthat belépőt. Akinek nincs korcsolyája, a helyszínen bérelhet, melynek díja 500Ft/alkalom. Gondoskodunk a korcsolya élezésről, mely 800 Ft/pár és lesz kori oktatás is. Tervben van még webkamera felszerelése és alkalmanként jégdiszkót is tartunk majd igény szerint. A pálya területén belül büfé is fog üzemelni asztalokkal és ülőhelyekkel, így nem kell levetnie a korcsolyát annak, aki ételt, italt fogyasztana sportolás közben!
fotó: Gonda László
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
