Hírek
2014. Január 15. 14:09, szerda |
Helyi
Forrás: pest megyei katasztrófavédelmi igazgatóság
Melléképület kapott lángra Albertirsán
Egy száz négyzetméteres melléképület égett.
Szerda hajnalban érkezett jelzés a Pest megyei katasztrófavédelmi művelet irányítási központjába, hogy Albertirsán a Jókai utcában egy száz négyzetméteres alapterületű melléképület teljes terjedelemben ég.
A helyszínre a ceglédi hivatásos tűzoltók vonultak, akik a tüzet három sugárral rövid idő alatt eloltották. Az épületben háztartási gépeket, és egyéb régi tárgyakat tároltak, amik a tűz következtében megsemmisültek. A tűzoltás során személyi sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
