Hírek
2015. Október 06. 13:00, kedd | Helyi
Megemlékezés a Várkonyiban
Október 6-án, az aradi vértanúkról a ceglédi Várkonyi István Általános Iskolában a 4. és 5. órában emlékeztek meg a Rákóczi úti épület tornatermében.
Az ünnepi műsort az 5.i és 5.m osztályos tanulók adták elő Holló Erika, Hunyadiné Darnyik Andrea és Molnárné Zakar Ibolya tanárnők vezetésével. Az ünnepség zárásaként Bögös István igazgató megemlékező gondolatokat mondott.
![]() |
![]() |
A díszletet: Szabó Andrea és Zakar József rajztanárok készítették.
Horváth Melinda
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról


