2024. május 6, hétfő - Ivett

2011. Április 18. 09:31, hétfő | Helyi
Forrás: InfóCegléd

Álom kezdés, majd dráma...

A Pest megyei női kézilabda bajnokság rájátszás 1/4 döntőjének első mérkőzésén 20 -19 -es Cápa győzelem született a vendég Gödöllő ellen. Sajnos két hazai játékos is súlyos sérülést szenvedett a találkozón...

Az "A" csoport második helyezettje a Gödöllő látogatott Ceglédre, akik az alapszakaszban mindössze két vereséget szenvedtek.  Támadásban és védekezésben is fantasztikusan kezdtük a mérkőzést. A 13. percben már 8 - 0 volt az eredmény. Kitünő védekezésünk a félidő végéig megmaradt. Az eddig minden mérkőzésen gólerős Gödöllő az első 30 percben mindössze 3 gólt szerzett mezőnyjátékból.

A 2. félidő drámaian kezdődött. A 3. percben Spolmin Roberta  a  4.-ben pedig Végh Anikó szenvedett súlyos sérülést, mindkettőjüket mentő vitte el a sportcsarnokból. A két kezdő játékos hiánya megpecsételte a mérkőzés további menetét és a megérdemelt nagyarányú győzelem helyett be kellett érni az egy gólos előnnyel. Nagy-nagy dícséret illeti a csapatot a rég nem látott jó teljesítményért, a sérültjeinknek pedig mielőbbi gyógyulást !

Ceglédi Kék Cápák - Gödöllő 20 - 19 ( 12 - 6 )
Cegléd : Juhász Bernadett, Szanyi Lajosné(kapusok), Szepesné Czakó Ágnes 6, Dobos Renáta 6, Kozák Dorottya 3, Végh Anikó 2, Györe Lilla 2, Vígh Cintia 1, Spolmin Roberta, Mihály Evelin, Angyal Dóra, Tóth Adrienn

A legjobb négy között a Cápa ifik
Az újabb győzelmükkel már a legjobb négy között a Ceglédi Kék Cápák az ifjúsági bajnokság rájátszásában.

Ceglédi Kék Cápák - Jászárokszállás 26 - 20 ( 17 - 7 )
Cegléd :Juhász Bernadett(kapus),Dobos Renáta 9, Vígh Cintia 6, Spolmin Roberta 3, Györe Lilla 3 ,Mihály Evelin 3,