Hírek
2013. November 06. 12:05, szerda | Helyi sport
Le ne maradj a bajnokiról!
Nagy összecsapások jönnek
Az NB I-es férfi kézilabda bajnokság 13. fordulójában november 15-én, pénteken a Pick Szeged együttese lép pályára Cegléden. A mérkőzésre szóló jegyek árusítását november 11-én, hétfőn kezdik meg a Ceglédi KK SE irodájában (Cegléd, Arany utca 2.).
Annak, aki nem szeretne lemaradni az összecsapásról, érdemes minél előbb megváltania belépőjegyét, hiszen minden bizonnyal teltházas mérkőzésre számíthatunk.A teljes „átszellemüléshez” pedig szurkolói mezek is kaphatóak.
Ceglédi KK SE – Pick Szeged: November 15. péntek, 18.00 óra
– Gál József Sportcsarnok
Hajrá Cegléd!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 11:00, szerda | Életmód
Nagyjából tizenöt szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán a folyó alacsony vízállása miatt
Nagyjából 15 szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán, a teherhajók többsége is áll az alacsony vízállás miatt - közölte a Közlekedési és Beruházási Minisztérium az MTI érdeklődésére kedden.
2026. Július 29. 07:32, szerda | Életmód
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos csütörtöktől keddig
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el csütörtökön 0 órától kedd 24 óráig az ország területére az országos tisztifőorvos a HungaroMet Nonprofit Zrt. legfrissebb előrejelzése alapján.
