Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2015. Július 16. 09:38, csütörtök | Helyi sport

Lassú játékkal is győzelem

Lassú játékkal is győzelem

Újabb NB III-as ellenféllel mérkőztünk meg 2015. július 15.–én Budapesten. Ezúttal a Nyugati csoport 7. helyezett csapata, a BKV Előre volt az ellenfelünk.

A ceglédi fiúk kicsit enerváltan játszottak, de így is győztesen hagyták el a pályát. A mérkőzés 35. percében Laczkó Milán szerzett vezetést csapatunknak. A második félidőben kilenc poszton változtatott a vezetőedző. A házigazda gyorsan egyenlített (50. perc), de Laczkó Milán újabb góljával az 57. percben újra átvettük a vezetést.
A BKV még szépített egy büntetőből (80. perc), de egyenlítésre már nem futotta erejükből.
Ceglédi VSE: Trepák Attila – Virág Balázs, Szabó Martin, Makrai László, Farkas András, Markó Ádám, Csordás Szabolcs, Viniczai Viktor, Laczkó Milán, Szkunc Vjacseszláv, Pozsár Dániel
Cserék: Aszódi Miklós, Buczkó István, Zsíros Ádám, Peres Csaba, Hazafi Ákos., Rozman Sándor, Csordás Simon, Sánta Attila, Máté Róbert
Varga Attila vezetőedző: Kiütközött a kétheti terhelés. Lassabban játszottunk a kelleténél.
A védekezésünk még nem állt össze, ebben javulnunk kell. A játékosok hozzáállásával és a támadójátékkal elégedett vagyok.
Szabó Attila

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld

Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj

2026. Március 14. 16:00, szombat | Életmód

Ismét országjáró turnéra indul a Csukás Meserádió és az M2 Mesetévé

A tavalyi nagy sikerű országjárás után a közmédia gyerekeknek szóló és a nap 24 órájában elérhető csatornái, az M2 Mesetévé és a Csukás Meserádió ismét országjáró turnéra indulnak.