Hírek
2024. Szeptember 25. 15:59, szerda |
Helyi önkormányzati
Forrás: cegled.hu
Közlemény az alpolgármesteri tisztségről
(Fotó: Szokolai Attila/Hegedűs Ágota az Év Alpolgármestere-díj átadásán 2023. szeptember 29-én)
Leköszönt az eddigi Képviselő-testület, hamarosan megtartja alakuló ülését az új. Ennek kapcsán közleményt adott ki a Fidesz Ceglédi Szervezete. Ebben úgy fogalmaznak: Hegedűs Ágota alpolgármesterük több cikluson keresztül kitűnő munkát végzett. Jelezte a frakció felé és a sajtóban is, amennyiben a következő ciklusra is elnyeri a választók bizalmát, nem kívánja folytatni az alpolgármesteri tevékenységét.
Ezen döntését tudomásul véve megköszönik az elvégzett munkáját - írják. Úgy fogalmaznak: a Fidesz-KDNP pártszövetség kiváló eredményt ért el az önkormányzati választáson, 10-ből 9 egyéni körzetben ismét elnyerték a választók bizalmát, aminek meg is kell felelniük. Nagyon remélik - írják - hogy a polgármester is nyitott az együttműködésre, elfogadja a választók akaratát, azaz a többségi Fidesz-KDNP frakció ajánlását az egyes bizottsági helyek és az alpolgármesteri szék kapcsán - zárják közleményüket.
A közleménnyel kapcsolatban a Ceglédi Városi Televízió megkereste Dr. Csáky András polgármestert és Hegedűs Ágota alpolgármestert is. Nem kívántak reagálni a közleményre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 09:00, szerda | Életmód
Május 4-én kezdődnek az érettségi vizsgák
Május 4-én a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar mint idegen nyelv tárgyak írásbeli vizsgáival megkezdődik a 2025/2026-os tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 29. 06:50, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - A szezon legjobb meccsén egygólos előnyt szerzett a PSG a Bayern ellen
A címvédő Paris Saint-Germain hazai pályán 5-4-re legyőzte a Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
