Hírek
2011. Január 09. 15:27, vasárnap |
Helyi
Forrás: InfóCegléd
Közel 600 négyzetkilométernyi földterület áll víz alatt a Közép-Tisza vidékén
Az elmúlt 24 órában az enyhe időjárás hatására nagy mértékben nőtt az elöntött földterületek nagysága a Közép-Tisza vidékén. Jelenleg mintegy 573 négyzetkilométeren áll a belvíz, ebből 157 négyzetkilométer vetett terület.
Belvíz-védekezési fokozatban az elmúlt nap során nem történt változás; továbbra is másodfokú a készültség a cibakházi, a mezőtúri, a ceglédi, a jászberényi, a jászkiséri, a kiskörei, a kunhegyesi, és tiszakécskei szakaszon, míg Karcag és Kisújszállás térségében harmadfokú készültséget tartanak fenn.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. Szeptember 18. 11:06, csütörtök | Helyi
A gimnázium történetét mutatja be a tárlat
2025. Szeptember 17. 15:53, szerda | Helyi
Közútkezelői tájékoztatás - Kossuth toborzó ünnepély és huszárfesztivál
2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.
