2024. május 4, szombat - Mónika

2011. Március 21. 13:24, hétfő | Helyi sport
Forrás: InfóCegléd

Kötelező győzelem a sereghajtó ellen!

A 19. fordulóban teke csapatunk Ózdra látogatott a Salgótarján elleni mérkőzésre. Ősszel hazai pályán szoros mérkőzésen sikerült legyőzni ellenfelünket és most is csak a győzelem volt elfogadható a már biztosan kieső ellen.

Első párban Szarka Péter és Zsiros Gyula kezdett és mindketten küzdelmes játékkal, de megszerezték mind két csapatpontot. 2:0 és 22 fa a javunkra. Középső sorban csak Rimóczi-nak sikerült szép eredménnyel (552) pontot szereznie, mert Tukacs Attila és az őt váltó Kovács Imre vereséget szenvedett ellenfelétől. A mérkőzés ekkor már egy könnyed győzelmet ígért és csak tartani kellett a vezetést. 3:1 és 54 fa az előnyünk. Végén Sápi Tamás és Varga István játszott, de nagyon rosszul kezdtek és szettről-szettre csak apadt a már megszerzett fa. Utolsó 30 gurításra már csak alig 8 fa marad, de mind két játékosunknak sikerült megnyerni a szettet, sőt Varga István még a csapatpontot is megszerezte. Így sikerült a kötelező győzelem! Következő játéknap március 27-én Debrecenben lesz.

BE-BE TK Salgótarján : Restart-Ceglédi VSE 6:2 (3103:3127)

pontszerző: Szarka Péter 523 fa; Zsiros Gyula 542 fa; Rimóczi Zoltán 552 fa; Varga István 516 fa

Ifjúsági: BE-BE TK Salgótarján: Restart-Ceglédi VSE 3:1 (959:915)

pontszerző: Pordan Ádám 440 fa