Hírek
2022. Február 22. 16:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kiskorút kényszerített arra, hogy pornográf felvételeket készítsen neki
Kiskorú sérelmére elkövetett szexuális kényszerítés és pornográf felvétel megszerzésével elkövetett gyermekpornográfia miatt vádat emelt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség egy húszéves férfi ellen.
A Központi Nyomozó Főügyészség keddi közleménye szerint a vádlott egy internetes társkereső oldalon ismerkedett meg 2019 novemberében egy akkor 15 éves lánnyal, akit rávett arra, hogy kompromittáló tartalmú, őt minimális ruházatban mutató fényképeket küldjön neki.
Ezután a férfi a képek nyilvánosságra hozatalával, ismerősei közötti terjesztésével, valamint azzal fenyegette meg a lányt, hogy a fotókkal és az elérhetőségével "szexpartneroldalt" hoz létre, ha nem küld neki újabb, kifejezetten pornográf jellegű fotókat, videókat.
A bíróság elrendelte a vádlott bűnügyi felügyeletét és döntött a távoltartásáról is - közölték.
Az ügyészség a férfira végrehajtandó szabadságvesztés kiszabását, valamint a kiskorúakkal kapcsolatos foglalkozásoktól való végleges eltiltását indítványozta - ismertették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
