Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2018. Június 11. 07:18, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Kettős halál az M3-ason, lezárták az autópályát

Kettős halál az M3-ason, lezárták az autópályát

Két ember meghalt egy balesetben az M3-as autópályán Mezőkövesdnél hétfőre virradó éjjel, a helyszínelés idejére a sztrádát Miskolc irányába teljes szélességében lezárták

- közölte az MTI-vel Szabó Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Tájékoztatása szerint egy ukrán felségjelzésű tehergépjármű - vélhetően műszaki hiba miatt - megállt a leállósávon, a sofőr és egyik utasa kiszállt. A két férfit egy, a külső sávon közlekedő magyar rendszámú kisteherautó elütötte, és mindketten olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az M3-as autópályát Miskolc irányába teljes szélességében lezárták, a forgalmat a füzesabonyi lehajtónál a 3-as számú főútra terelik - közölte a sajtóreferens.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak

Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.