Hírek
2013. Szeptember 27. 15:20, péntek |
Helyi
Forrás: pest megyei katasztrófavédelmi igazgatóság
Két autó ütközött a 4-esen
Az egyik autó az árokban kötött ki
Délután fél 4 előtt nem sokkal kapta a jelzést a Pest megyei katasztrófavédelem műveletirányítási központja, hogy két személyautó balesetet szenvedett Cegléd irányába.
A káresethez a monori hivatásos tűzoltókat riasztották, akik a helyszínre érve megállapították, hogy a 4-es főút 47-48-as kilométerszelvénye között két autó karambolozott, az ütközés következtében pedig az egyik jármű árokba csapódott és fejtetőre állt. Mire tűzoltóink kiértek, a mentőszolgálat munkatársai kiemelték a járművek sérültjeit.
Az árokba csapódott járműben ketten utaztak, a másikban egy személy ült. Az utasok különböző mértékű sérüléseket szenvedtek, őket kórházba szállították. A monori tűzoltók áramtalanították, majd kerekeire állították a felborult járművet és segítettek megszűntetni a forgalmi akadályt, valamint az üzemanyag szivárgást. A járművek elszállításáról a tulajdonosok és a rendőrség gondoskodott. A helyszínelés és a műszaki mentés idején félpályás útlezárás volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 11:06, csütörtök | Helyi
A gimnázium történetét mutatja be a tárlat
2025. Szeptember 17. 15:53, szerda | Helyi
Közútkezelői tájékoztatás - Kossuth toborzó ünnepély és huszárfesztivál
2025. Szeptember 09. 12:16, kedd | Helyi
”Az én hazám az égig ér”
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
