Hírek
2022. Október 21. 15:00, péntek |
Belföld
Forrás: Police.hu
Kamionok ütköztek - Teljes az útzár az M1-esen Budapest felé
A Budapest felé vezető oldalon, a 85-ös kilométerszelvénynél a 13-as útra terelik a forgalmat a rendőrök a korábbi kamionos baleset miatt.
Mint arról beszámoltunk, kamionok ütköztek az M1-es autópálya 73-as kilométerszelvényénél október 21-én 12 óra 20 perc körül. A rendőrök, az autópálya forgalmát a műszaki mentés idejére a 85-ös kilométerszelvénynél a 13-as útra terelik. Az autópályára Tata térségében lehet újra visszatérni - írja a Rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
K&H ifjúsági index: a fiatalok idén átlagosan 51 ezer forintot terveznek karácsonyi ajándékokra
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől
2025. December 14. 09:01, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai az ország egyik legversenyképesebb kórháza
Az Ajkai Magyar Imre Kórház az ország egyik legversenyképesebb intézménye, amely az elmúlt négy esztendőben több mint 5 milliárd forinttal gazdagodott
2025. December 14. 09:00, vasárnap | Belföld
Mohácson tartott gyűlést a DPK
Az összefogás és a béke iránti elkötelezettségre buzdították hallgatóságukat a Digitális Polgári Körök (DPK) Mohácson rendezett háborúellenes gyűlésének felszólalói szombaton.
