Hírek
2011. Március 28. 11:35, hétfő |
Helyi sport
Forrás: InfóCegléd
Újabb gólzáporos győzelem
A Restart – Ceglédi VSE labdarúgó csapatának játékosai úgy tűnik megtalálták góllövő cipőjüket.
A bajnokság tavaszi szezonjában megszerezték harmadik győzelmüket. Ezúttal a Makó csapata tapasztalhatta meg, hogy a Cegléd komolyan gondolja az NB II-ben való bent maradást.
Restart – Ceglédi VSE – Makó FC 6-0 (3-0)
Gólszerzők: Buzás V., Medgyesi L., Szabó L., Koncz Zs., Juhász D., Busa B.
A ceglédi csapat összeállítása: Miski – Kenderes, (Nagy A.), Buzás, (Terék), Kurucsai, Vincze – Nagy T., Nagy L., Koncz, Szabó, Medgyesi, (Juhász), Busa
A ceglédi csapat végig irányította a játékot. A nagy arányú győzelem teljesen megérdemelt volt, sőt a helyzetek alapján akár több gólt is szerezhettünk volna.
Fotó: Kisfaludi István
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 22. 10:03, kedd | Helyi sport
Nagy lépés az EB-én való indulásért
2025. Február 25. 12:19, kedd | Helyi sport
Győzelem a Vecsés ellen
2025. Február 19. 09:41, szerda | Helyi sport
Özbas Szofi Grand Slam-győztes
Özbas Szofi parádés judóval, a nehéz sorsolás ellenére megszerezte pályafutásának első Grand Slam-aranyérmét a Bakuban megrendezett World Tour-viadalon.
2025. Február 14. 15:24, péntek | Helyi sport
Hazai Cápa serdülő vereség
Az U18 III. osztályú bajnokság 13. fordulójának rangadóján az Alsónémedit fogadta a Ceglédi KK SE Kék Cápák csapata a Gál József Sportcsarnokban.