Városlista
2026. július 29, szerda - Márta

Hírek

2012. Február 21. 09:58, kedd | Helyi sport
Forrás: infoCegléd

Újabb éremmel tértek haza a Cápák!

Újabb éremmel tértek haza a Cápák!

A Ceglédi Kék Cápák a Nagy Gábor emléktornán mérettettek meg.

A Ceglédi Kék Cápák Abonyban a Nagy Gábor Emlék Tornán szerepeltek az ifjúsági csapattal, ahol az NB II –ben szereplő Abonett KC-Abony és a Jászberény csapataival mérkőztek meg rövidített játékidővel és hozták haza az első helyezettnek járó trófeát.

Eredmények :

Abonett KC-Abony – Ceglédi Kék Cápák 9 – 18 ( 6 – 9 )
Ceglédi gólok: Dobos Renáta 6, Spolmin Roberta 4, Bimbó Bianka 3, Vígh Cintia 2, Mihály Evelin 1, Tóth Adrienn 1, Kustár Réka 1

Ceglédi Kék Cápák – Jászberény 12 – 13 ( 6 – 9 )
Ceglédi gólok: Vígh 4, Dobos 3, Tóth 3, Mihály 1, Németh 1

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld

Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is

Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.

2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld

Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában

Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

2026. Július 29. 11:00, szerda | Életmód

Nagyjából tizenöt szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán a folyó alacsony vízállása miatt

Nagyjából 15 szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán, a teherhajók többsége is áll az alacsony vízállás miatt - közölte a Közlekedési és Beruházási Minisztérium az MTI érdeklődésére kedden.

2026. Július 29. 07:32, szerda | Életmód

Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos csütörtöktől keddig

Harmadfokú hőségriasztást rendelt el csütörtökön 0 órától kedd 24 óráig az ország területére az országos tisztifőorvos a HungaroMet Nonprofit Zrt. legfrissebb előrejelzése alapján.