Városlista
2025. december 14, vasárnap - Szilárda

Hírek

2012. December 29. 21:18, szombat | Életmód
Forrás: life

Itt az új őrület!

Itt az új őrület!

Akár 25%-kal hosszabb szempillákat ígér.

Ma már 3D hosszabbítással tartós, a műszempillánál természetesebb hatást érhetsz el. Ha azonban ez sem elég és úgy érzed, továbbra sem elég hosszúak és dúsak a pilláid, akkor számodra is jó hír, hogy hamarosan Európában is elérhető lesz egy szempillabotoxként elhíresült csodaszer.

A különleges készítményt, amely 18%-kal sötétebb és 25%-kal hosszabb szempillákat ígér, az Allegran vállalat fejlesztette ki, amelyik évekkel ezelőtt piacra dobta a botoxot. Most pedig épp egy zöld hályog kezelésére használt szeren dolgoztak, amikor felfedezték, hogy a vegyület egyik mellékhatása serkenti a szempillák növekedését.

Olyan A-listás sztárok, mint az X-Factor guru Simon Cowell, Nicole Kidman és Sharon Osbourne is esküsznek a Latisse-ra, melyet naponta egyszer kell a szempillák tövéhez kenni. A készítmény pedig nyolc hét alatt látványosan dúsabb, teltebb és hosszabb szempillákat varázsol.

A Latisse-t Amerikában, Kanadában és Indiában már forgalmazzák, és a hírek szerint hamarosan Európában is elérhető lesz. Nagy-Britanniába tör majd be először a szempillabotox, ami bizony nem lesz olcsó mulatság. Egy havi adag körülbelül 35 000 Forintba kerül majd. Természetesen nem lesz elég egyszer beruházni a csodaszerre. Azért, hogy a pillák ugyanolyanok maradjanak, minden nap adagolni kell a szemkörnyékre a különös találmányt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 13. 07:07, szombat | Életmód

Orbán Viktor: a hit dolga egyben a nemzet dolga is

Erdélyi Géza abba a nagy láncolatba illeszthető, amelynek tagjai mindig tudták: a hit dolga egyben a nemzet dolga is -

2025. December 11. 06:55, csütörtök | Életmód

Óránként akár 150 hullócsillagot is lehet látni a Geminidák meteorraj érkezésével szombat éjszaka

Óránként akár 150 hullócsillagot is meg lehet számolni az év várhatóan leglátványosabb hullócsillag-záporát produkáló Geminidák meteorraj érkezésével.

2025. December 11. 06:47, csütörtök | Életmód

Nobel-díj - Krasznahorkai László átvette az irodalmi Nobel-díjat

Átvette az irodalmi Nobel-díjat szerdán Stockholmban Krasznahorkai László.

2025. December 10. 07:18, szerda | Életmód

Nem javasolják élő állat ajándékba adását az állatvédők