Városlista
2025. február 5, szerda - Ágota

Hírek

2019. Április 01. 15:46, hétfő | PR

Iskolát újítanak fel, sportcsarnokot építenek

Iskolát újítanak fel, sportcsarnokot építenek

Több mint 800 millió forint értékű iskolafelújítási és bővítési munkát nyert nyílt közbeszerzési pályázaton a Jánosik és Társai Kft. Szécsényben.

Feladatuk egy iskolaépület felújítása és bővítése, valamint egy teljesen új sportcsarnok építése - tájékoztatott Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa.


A 629 négyzetméteres iskolaépületet újjávarázsolják, majd 2082 négyzetméter új épületrészt húznak fel. Korszerű műanyag és alumínium ajtókat, ablakokat építenek be. Szigetelik a lapos tetőt és a homlokzatot. Gépészeti és villamossági munkákat is végeznek. Új napelemes rendszert alakítanak ki, amely egyszerre szolgálja a környezetvédelmet és az energiatakarékosságot. A sportcsarnok előregyártott vasbeton elemekből épül. A testneveléshez, a sporthoz szükséges technológia eszközöket, berendezéseket is a Jánosik Kft. szakemberei szerelik be. Pontos, percre kész ütemterv szerint dolgoznak, mert rendkívül rövid a beruházás átadási határideje, 2020 tavaszára kell elkészülniük. Tervezik, hogy minél több helyi vállalkozót vonnak majd be a munkákba.


A beruházással, az energiatudatos megoldásoknak köszönhetően, hosszú távon gazdaságos és fenntartható épület jön létre - mondta Jánosik Lajos.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 04. 09:09, kedd | PR

A MINŐSÉG ÉS MEGBÍZHATÓSÁG A JÁNOSIK KFT. GARANCIÁJA

Tavalyi esztendő gyorsmérlege szerint a Jánosik és Társai Kft. éves bevétele meghaladta a 20 milliárd forintot – tájékoztatott Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa.

2025. Február 03. 13:38, hétfő | PR

Rekordszintre nőtt a fiatalok jövedelme

fejenként átlagosan 234 ezer forintból gazdálkodhatnak

2025. Január 30. 11:05, csütörtök | PR

Forradalom az ATM-eknél, rengeteg tranzakciót érint az új lépés

tényleg nyugdíjba mehet a bankkártya: felkerült a hiányzó puzzle-darab a digitális bankolás asztalára