2024. április 19, péntek - Emma

2023. Április 03. 12:23, hétfő | Helyi sport

Hiába Dzsamali kilenc gólja, nyert a Komló

A Komló egy góllal nyerni tudott a Cegléd vendégeként a férfi kézilabda NB I 20. fordulójában. A bennmaradásért küzdő Cegléd a meccs nagy részében vezetni tudott, a hajrá azonban a Komlónak sikerült jobban, ezzel elvitte a két pontot. A hazaiaknál Dzsamali Iman kilenc gólt szerzett (ebből hetet az első félidőben), ez sem volt azonban elég a pontszerzéshez. A túloldalon Melnicsuk Viktor tízszer talált be.

Fotó: Kisfaludi István (Meccsről készült további fotók lentabb a kapcsolódó képgalériában.)

FÉRFI KÉZILABDA NB I
20. FORDULÓ

HÉP-CEGLÉD-SPORT36-KOMLÓ 26-27 (16-14)

Abony, 400 néző. V: Asztalos, Szalay

CEGLÉD: Kránitz - PÁSZTOR 6 (5), Kállai 2, SPEKHARDT 4, Bartha, Juhász 1, Szepesi 1. Csere: DZSAMALI 9, Teleki, Tóth 1, Császár 1, Markovics 1, Mazák, Csomor. Edző: Nagy Károly

KOMLÓ: Granic - Vekic, MELNICSUK 10 (3), Grünfelder, Hoffmann 5, Urbán 2, Sunajko 2. Csere: Pásztor (kapus), JERKOVIC 4, Vranac, Szuharev, Vaskó 4, Szöllősi. Edző: Marosán György

Az eredmény alakulása: 4. perc: 3-2. 9. p.: 6-6. 14. p.: 8-7. 21. p.: 11-10. 25. p.: 13-12. 37. p.: 18-16. 40. p.: 18-16. 48. p.: 24-24. 53. p.: 25-25. 57. p.: 26-26
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 1/4

MESTERMÉRLEG

Nagy Károly: - Átérezte a csapatom a mai meccs jelentőségét, küzdött, hajtott, de ma ez nem volt a győzelemhez elég. A második félidőben fiatal csapatom a rutintalanságából fakadóan olyan hibákat vétett, amivel egy ilyen szoros mérkőzést el lehet veszíteni. Kicsivel nagyobb szerencsével akár pontszerzés is lehetett volna ebből.

Marosán György: - Az első félidőben még nem működött a védekezésünk, különösen Dzsamali ellen nem találtuk a fogást. A szünetben sikerült rendezni a sorokat, így a második félidőben összeállt a védekezésünk, és a végén a kulcsmomentumokból mi jöttünk ki győztesen.

Forrás: nso.hu