2011. Május 13. 10:03, péntek | Helyi sport
Forrás: InfóCegléd

Hepp Kupa

Hepp Kupa

9-én, hétfőn a Szolnoki NKK csapata vendégszerepelt Cegléden a HEPP KUPA 2. fordulójának első mérkőzésén.

Meglepetésre az első percekben vendégeink vezettek (eredmény alakulása: 2-0, 4-2, 4-7). Majd lassan bemelegedett csapatunk és az negyed utolsó perceiben kiegyenlítettek lányaink és átvették a vezetést (16-11). A második negyed sorsdöntő volt. 28-10-re zárult javunkra, igy 23 pontos előnnyel mentünk szünetre. A második félidőben folyamatosan nőtt az előnyünk, így a végére 85-41 arányban nyerte csapatunk a mérkőzést.
Ezen a mérkőzésen csapatunk valamennyi tagja játéklehetőséghez jutott.

Ceglédi EKK - Szolnoki NKK   85 : 41
(16:11, 28:10, 21:11, 20:9)

Ceglédi EKK: Orbán 21/12, Pap 19, Szabó B. 14, Baksa 8, Szabó D. 8, Ruttner R. 5, Józan 4, Kobolák 2, Nagy 2, Ruttner Zs. 2, Filipowicz D, Filipowicz V.

Edző: Földi Sándor

12-én, csütörtökön hazai pályán került sor 2. mérkőzésünkre a HEPP KUPÁBAN. Ellenfelünk a Debreceni SC-SI csapata volt. A mérkőzés első kosarát Debrecen szerezte, azonban ezután a 8. percig nem sikerült újból beletalálniuk kosarunkba. Az 1. negyed végére 20 pontos előnyre tettünk szert, melyet félidőre 34 pontra növeltünk. A 3. negyedben is nőtt a pontkülönbség, az utolsó részben pedig azonos pontszámot dobtunk ellenfelünkkel, így a végén fölényes 46 pontos győzelemmel jött le csapatunk a pályáról.

Ceglédi EKK – Debreceni SC-SI    87 : 41
(25:5, 24:10, 26:14, 12:12)

Ceglédi EKK: Baksa 19, Orbán 10, Ruttner Zs. 10, Szabó B. 9/3, Pap 9, Kobolák 8, Ruttner R. 8, Filipowicz D. 6, Józan 4, Nagy 4, Szabó D, Filipowicz V.

A harmadik mérkőzésre 14-én szombaton Nyíregyházán kerül sor. A mérkőzés 14 órakor kezdődik a Nyíregyházi Főiskola csarnokában. Aki teheti, jöjjön és szurkoljon, hiszen tét a 4 közé jutás.