2024. április 26, péntek - Ervin

2022. November 08. 11:34, kedd | Helyi sport

Hazai vereség a Szigetszentmiklós ellen

A női kosárlabda NB I 8. fordulójában 77-64-re nyert a Szigetszentmiklós csapata a VBW CEKK Cegléd ellen. Az első negyedet követően 11 ponttal vezetett a Cegléd, a második játékrészben aztán a Szigetszentmiklós átvette a vezetést, az utolsó két játékrészben megtartották előnyüket a vendégek, a Cegléd egyenlíteni sem tudott. Végül 13 ponttal győzött a Szigetszentmiklós, amely így az utolsó helyről a 9. pozícióba lépett előre.

Fotó: Kisfaludi István
További fotók lentebb a kapcsolódó képgalériában.

VBW CEKK Cegléd-BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 64-77 (21-10, 10-24, 17-20, 16-23)

Albertirsa, 120 néző. V: Cziffra, Balog Gy., Lengyel.

CEGLÉD: Rakita 12/6, K. WILLIAMS 15/9, Turudic 7/3, COOPER 16/12, Kobolák 2.
Csere: Laufer, BURA 8, Szirony, Horváth 2, Szabó P. 2.
Edző: Kostas Keramidas

SZIGETSZENTMIKLÓS: Perez 15/12, Zsámár, Katona 7, JONES 19, DEGBEON 7. Csere: VÁRI 17/9, Szabó D. 9/9, Kovács 3, Andi, Gróf.
Edző: Gedei Tibor

Az eredmény alakulása. 4. perc: 9-0. 7. p.: 15-3. 10. p.: 21-10. 14. p.: 21-20. 17. p.: 26-26. 20. p.: 31-34. 24. p.: 41-44. 28. p.: 47-51. 30. p.: 48-54. 34. p.: 53-62. 37. p.: 57-67.
Kipontozódott: Katona (36. p.)

MESTERMÉRLEG

Kostas Keramidas: - Jól kezdtünk, de ezt sajnos nem folytattuk a második negyedben. Szünetben megbeszéltük, hogy keményebben, intenzívebben játszunk, de a pályán nem ez történt. Ennek ellenére mennünk kell tovább és dolgozni azon, hogy javuljon a teljesítményünk.

Gedei Tibor: - Kellett öt perc, hogy felébredjünk, mert nagyon rossz ritmusban kezdtünk. Utána összeállt a védekezésünk és ennek köszönhetően feljavult a támadójátékunk is. Gratulálok a csapatomnak, mert ezután már végig kontrolláltuk a meccset.