Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2013. Február 13. 17:15, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Havazás - Vas megyében további útszakaszok váltak járhatatlanná, elzárt település viszont nincs

Havazás - Vas megyében további útszakaszok váltak járhatatlanná, elzárt település viszont nincs

A megerősödő szél miatt újabb útszakaszokat zártak le Vas megyében, egyelőre nem lehet közlekedni a Kám-Egervölgy és a Söpte-Salköveskút közötti útszakaszon. Így jelenleg 16 lezárt út van a megyében, a hó miatt elzáródott település azonban továbbra sincs Vasban - közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerda délután az MTI-vel.

Balogh Nikoletta tájékoztatása szerint a vasi tűzoltók eddig tizenkét esetben mentettek a hófúvás miatt elakadt járműveket.
Jelenleg két műszaki mentés van folyamatban, a Bük és Bükfürdő közötti útszakaszon egy tehergépjármű és egy személygépkocsi balesete miatt helyszínelés is zajlik, ennek idejére félpályás útzár van érvényben. A 86-os főúton tehergépjárművek műszaki mentése miatt még mindig tart a forgalomelterelés Hegyfalunál a 84-es főútra.
A közlemény szerint a mai napra berendelt száz dialízises beteg mindegyike eljutott kezelésre, szállításukban fennakadás nem volt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.