Hírek
2022. Június 17. 08:59, péntek |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Halálra gázolt egy férfit a vonat Pécsen

Gyalogost gázolt a vonat egy vasúti átjáróban Pécsen pénteken hajnalban, a 41 éves férfi a helyszínen életét vesztette - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hun.
A tájékoztatás szerint egy Pécs felől Pécsbánya irányába közlekedő tehervonat eddig tisztázatlan körülmények között elütött egy gyalogost pénteken 3 óra 40 perc körül Pécsen a Nagyhídi úton lévő vasúti átjárónál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 07:47, csütörtök | Belföld
NAV: egyre népszerűbb az Online Nyomtatványkitöltő Alkalmazás
Egyre népszerűbb az Online Nyomtatványkitöltő Alkalmazás (ONYA), amelyen keresztül tavaly több mint 1,2 millió beadvány érkezett, míg 2023-ban 770 ezer - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
2025. Február 05. 07:45, szerda | Belföld
Energiaügyi Minisztérium: több mint 10 ezer kifizetésnél tart a Napenergia Plusz Program
A Napenergia Plusz Programban nyertes családok száma mára meghaladta a 21 ezret és felüknek már utaltak is a támogatásból - közölte az Energiaügyi Minisztérium (EM) kedden a Facebook oldalán.
2025. Február 05. 07:44, szerda | Belföld
Tűz volt a Puskás Arénában
Tűz ütött ki a Puskás Arénában, a hatodik emeleten két légtechnikai berendezés égett - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese kedden este az MTI-t.
2025. Február 05. 07:41, szerda | Belföld
Orbán Viktor: kibővül az otthonfelújítási program úgy, hogy a nyugdíjasok is felvehessék
Van egy vidéki otthonfelújítási program családosoknak, ötezernél kisebb településeken. Ezt ki fogjuk bővíteni, úgy, hogy a nyugdíjasok is felvehessék -