Hírek
2018. Május 13. 08:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset az M3-ason, a segítőt is elütötték
Halálos baleset történt szombat este az M3-as autópályán Bagnál, a Vásárosnamény felé vezető oldalt teljes szélességében lezárták a helyszínelés idejére- közölte a rendőrség az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint egy ember életét vesztette, egy pedig megsérült, miután összeütközött két személykocsi a 38-as kilométernél.
A police.hu közölte: egy autó a szalagkorlátnak ütközött, majd ennek nekiütközött egy másik autó. Egy személy a helyszínen életét vesztette, majd egy segíteni szándékozó férfit is elütöttek, akit orvosok látnak el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
