Hírek
2012. Augusztus 22. 10:38, szerda |
Helyi sport
Forrás: infoCegléd
Győzelem és éremeső a Szent István Kupán
Augusztus 18-19. rendezték meg a hagyományos Szent István Kupát immár második éve nem Szolnokon hanem Karcag városában.
Az összes korosztályt felvonultató versenyen igen szép számú külföldi versenyző vett részt. Többek közt Lengyelország, Anglia, Szerbia, Horvátország, Románia is képviselte magát a magyarok mellett.
A Restart-Szuperinfó CVSE színeit Czvallinga Dóra képviselte, aki 3 érmet is szerzett a viadalon, és hogy teljes legyen a kollekció, mindegyikből egyet.
eredmények:
- Leány
Serdülő páros
1.Czvallinga Dóra Restart-Szuperinfó CVSE- Fehér Zsófia ASE Orosháza
Serdülő egyéni
2. Czvallinga Dóra Restart-Szuperinfó CVSE
Női páros
3. Czvallinga Dóra Restart-Szuperinfó CVSE-Balogh Klaudia ASE Orosháza
A serdülő páros döntő nagy izgalmakat hozott, hiszen egy lengyel párossal szemben már 2:0-ra is vezettek a lányok majd azok felkapaszkodtak végül a döntő játszmában 11:8 arányban diadalmaskodtak a mieink.
Az egyéniben az elődöntőben és a döntőben is lengyel ellenféllel mérkőzött Dóri itt meg kellett elégedni 2. hellyel, ami csodálatos eredmény.
Ki kell emelnünk a női páros 3, helyét is, hiszen Dóri még serdülőkorú, páros partnere első éves ifi és így érték el ezt a nagyszerű helyezést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 09:00, szerda | Életmód
Május 4-én kezdődnek az érettségi vizsgák
Május 4-én a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar mint idegen nyelv tárgyak írásbeli vizsgáival megkezdődik a 2025/2026-os tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka - közölte az Oktatási Hivatal kedden az MTI-vel.
