Hírek
2014. Szeptember 07. 19:14, vasárnap | Helyi sport
Nem volt sétamenet
Győzelem az első hazai mérkőzésen
Az elmúlt héten két fordulót is rendeztek a férfi kézilabda NB I-ben. A Szegeden szerdán elszenvedett vereség után szombaton megszületett a Cegléd első győzelme..
CEGLÉDI KK SE–PLER BUDAPEST 27–24 (12–12)
Cegléd, 550 néző. V: Bonifert, Oláh


CEGLÉD: Bősz – Országh 3, Takács B. 2, Hegedűs M. 1, Antal, LEPSÉNYI 3, BÍRÓ B. 6 .
Csere: Mojsilov, Nagy L. (kapusok), Tóth N. 2, Lászlai 2, Hódi 1, Sipeki, Nikolicza 4, Perisics 3.
Edző: Kökény István
PLER: KRÁNITZ – GYENE 5, LAURENCZ 10, Kocsi 1, Vadkerti G. 2, Rédai 1, Auth 3.
Csere: Tóth M. (kapus), Bak 2, Kemény, Leimeter, Váczi, Tóth P., Stranigg.
Edző: Hutvágner István


Az eredmény alakulása:12. perc: 5–3. 19. p.: 5–8. 23. p.: 9–8. 29. p.: 12–10. 38. p.: 15–17. 47. p.: 20–22. 52. p.: 23–22. 54. p.: 24–24
Kiállítások: 18, ill. 10 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 4/3
Hol az egyik, hol a másik csapat vezetett, így végig háromesélyes volt a találkozó, melyen a vendégek a vártnál jobban, a ceglédiek pedig gyengébben játszottak. A két bajnoki pont megszerzéséhez feltétlenül kellett a jó és eredményes hajrá, melynek során 24-24 es állás után Bíró majd Perisics is emberhátrányban talált be a PLER kapujába.
– Várható volt, hogy az első hazai meccsünk nem lesz sétamenet. Abban viszont végig bíztam, hogy harcos és kemény védekezésünkkel a végére fel tudjuk őrölni a fiatal és lelkes vendégeket,-értékelt a találkozó után az edző Kökény István.

Az ifjúsági csapatok mérkőzésén:
Cegléd - PLER Budapest 25-41 (12-16)
Csak egy félidőre telt az erőből
Góldobók: Imregi F. 8, Komlós 6, Müller 3, Mészáros, Apró 2-2, Lukácsi, Bozsik, Földi, Szilágyi B.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 11:00, szerda | Életmód
Nagyjából tizenöt szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán a folyó alacsony vízállása miatt
Nagyjából 15 szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán, a teherhajók többsége is áll az alacsony vízállás miatt - közölte a Közlekedési és Beruházási Minisztérium az MTI érdeklődésére kedden.
2026. Július 29. 07:32, szerda | Életmód
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos csütörtöktől keddig
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el csütörtökön 0 órától kedd 24 óráig az ország területére az országos tisztifőorvos a HungaroMet Nonprofit Zrt. legfrissebb előrejelzése alapján.












