Hírek
2011. Május 19. 10:21, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: InfoCegléd
FTC II - Ceglédi KK SE 27-31 (17-16)
Utolsó idegenbeli mérkőzésén is megizzadt a ceglédi legénység. A Ferencváros fiataljai már az első percekben éreztették, hogy ők bizony nem tartanak senkitől.
FTC II - Ceglédi KK SE 27-31 (17-16)
Cegléd: Erdélyi, Lengyel, Medgyes, Varga 6, Tóth N. 6, Dengi 2, Almási, Benke 4, Badenszki, Kovács, Turák, Benedek, Pocsai 7, Bíró 6
Az első félidőben rendre a magas hőfokon pörgő fiataloknál volt az előny, de félidőre felzárkózott a csapat mindössze egy gólra.
A második félidő derekáig még tartották magukat az időnként szellemes és rendkívül gyors kézilabdát bemutató Fradista fiatalok, de ez után győzött a rutin és a tudás különbség. Pár perc alatt 4-5 gólos előnyre tett szert a Ceglédi KK SE, amit a mérkőzés végéig már nem engedett ki a kezéből.
Borsos Gergő a csapat technikai vezetője értékelt a mérkőzés után:
A győzelem a második félidőben úgy gondolom nem forgott veszélyben, rutinos játékosaink "hozták a kötelezőt". Nem szeretnék kiemelni senkit sem, dicséretet érdemel az egész csapat, jelesre vizsgáztak küzdeni tudásból. Szeretnék gratulálni a Ferencvárosi fiataloknak is, nagyon jó benyomást tettek ránk. Sok sikert kívánok nekik a továbbiakhoz! Mivel a Békés gárdája ebben a fordulóban vereséget szenvedett Debrecenben, így az utolsó forduló dönt majd a bronz érem sorsáról.
Ha nyer a csapat megvan a BRONZ ÉREM !!!
. . . Rááá Cegléd
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 16:00, szombat | Életmód
Ismét országjáró turnéra indul a Csukás Meserádió és az M2 Mesetévé
A tavalyi nagy sikerű országjárás után a közmédia gyerekeknek szóló és a nap 24 órájában elérhető csatornái, az M2 Mesetévé és a Csukás Meserádió ismét országjáró turnéra indulnak.
2026. Március 14. 14:00, szombat | Életmód
Március 15. - Gulyás Gergely: 1848 hősei a magyar szabadság és függetlenség szimbólumaivá váltak
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.
