2011. Május 19. 10:21, csütörtök | Helyi sport
Forrás: InfoCegléd

FTC II - Ceglédi KK SE 27-31 (17-16)

FTC II - Ceglédi KK SE  27-31  (17-16)

Utolsó idegenbeli mérkőzésén is megizzadt a ceglédi legénység. A Ferencváros fiataljai már az első percekben éreztették, hogy ők bizony nem tartanak senkitől.

FTC II - Ceglédi KK SE  27-31  (17-16)

Cegléd: Erdélyi, Lengyel, Medgyes, Varga 6, Tóth N. 6, Dengi 2, Almási, Benke 4, Badenszki, Kovács, Turák, Benedek, Pocsai 7, Bíró 6

Az első félidőben rendre a magas hőfokon pörgő fiataloknál volt az előny, de félidőre felzárkózott a csapat mindössze egy gólra.

A második félidő derekáig még tartották magukat az időnként szellemes és rendkívül gyors kézilabdát bemutató Fradista fiatalok, de ez után győzött a rutin és a tudás különbség. Pár perc alatt 4-5 gólos előnyre tett szert a Ceglédi KK SE, amit a mérkőzés végéig már nem engedett ki a kezéből.

Borsos Gergő a csapat technikai vezetője értékelt a mérkőzés után:

A győzelem a második félidőben úgy gondolom nem forgott veszélyben, rutinos játékosaink "hozták a kötelezőt". Nem szeretnék kiemelni senkit sem, dicséretet érdemel az egész csapat, jelesre vizsgáztak küzdeni tudásból. Szeretnék gratulálni a Ferencvárosi fiataloknak is, nagyon jó benyomást tettek ránk. Sok sikert kívánok nekik a továbbiakhoz! Mivel a Békés gárdája ebben a fordulóban vereséget szenvedett Debrecenben, így az utolsó forduló dönt majd a bronz érem sorsáról.

Ha nyer a csapat megvan a BRONZ ÉREM !!!