Hírek
2014. Április 08. 22:28, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Fegyvereket foglaltak le egy ceglédi házban - KÉPEK
Az ügyben egy 27 éves ceglédi férfi ellen indult eljárás
A nagykőrösi rendőrök közel egy év nyomozás után azonosították a bűncselekményt elkövető K. Tamást.
A Nagykőrösi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást folytat lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt K. Tamás 27 éves ceglédi lakos ellen.
A rendőrségre 2013. július 9-én a délutáni órákban, a szolgálatban lévő vadőr tett bejelentést arról, hogy lövéseket hall a Nyársapát, Ugyeri részén található erdőben. A bejelentő elmondta, hogy amikor a hang irányába indult, akkor négy- számára ismeretlen- férfival találkozott, akik nem várták meg a rendőri intézkedést és távoztak a helyszínről. A nagykőrösi rendőrök a terület átvizsgálása során több kilőtt lőszerhüvelyt találtak. A Nagykőrösi Rendőrkapitányság ez alapján lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított nyomozást.

Az eljárás során végrehajtott nyomozati cselekmények eredményeként a rendőrök azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 27 éves férfit, akinél 2014. április 7-én házkutatást tartottak. Ennek során a nyomozók egy gépkarabélyt, egy pisztolyt, egy kispuskát, valamint több mint 200 lőszert vagy annak utánzatát foglaltak le.

A nyomozás során az is kiderült, hogy K. Tamás fegyvertartási engedéllyel nem rendelkezik. A rendőrök a ceglédi férfit elfogták, előállították és gyanúsítottként hallgatták ki, mely során a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A gyanúsított ellen a további eljárást- szabadlábon hagyása mellett- szakértők bevonásával a Nagykőrösi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
