Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2020. Augusztus 14. 07:05, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emberölési kísérlettel gyanúsított férfit fogtak el a rendőrök az udvari határátkelőn

Emberölési kísérlettel gyanúsított férfit fogtak el a rendőrök az udvari határátkelőn

Emberölés kísérletével gyanúsított bosznia-hercegovinai állampolgárságú férfit fogtak el az udvari határátkelőnél - közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján.

A police.hu-n olvasható közlemény szerint a Magyarországot Horvátország felé szerdán elhagyni készülő bosznia-hercegovinai állampolgárságú férfiről a határellenőrzéskor derült ki, hogy nemzetközi elfogatóparancs van ellene érvényben, a szerb hatóságok emberölési kísérlet és lőfegyverrel visszaélés miatt keresik.

A 34 éves gyanúsítottat a rendőrök előállították, őrizetbe vették és a Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ közreműködésével értesítették a körözést elrendelő szervet.

A férfi távmeghallgatása folyamatban van - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.