2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2011. Április 18. 09:49, hétfő | Helyi sport
Forrás: InfoCegléd

Elmozdultunk az utolsó helyről

Nem titkoltan a három pontért utazott Kazincbarcikára a Restart – Ceglédi VSE. A mérkőzés ennek szellemében indult.

Támadólag léptünk fel, ami láthatóan meglepte a „döntetlen specialista” ellenfelet. Játékunk lassítására egyszerű fegyvert használtak, szabálytalanul állították meg csatárainkat. Szabó László sajnos nem bírta, hogy faragják és a harmadik durva belépő után törlesztett, amiért piros lapot kapott. Ezután kaptunk egy gólt, ami megfogta a csapatot. Sőt büntetőből még növelhette volna előnyét a Barcika, de Miski bravúrral védett. Félidő 1-0. A második játékrészben nem törődve az emberhátránnyal előbb egyenlített, majd vezetést szerzett Medgyesi. Játszott a Cegléd. Kurucsai gólja azt vetítette előre, hogy meg lesz a három pont. De előbb a 86., majd a hosszabbítás hosszabbításában gólt kaptunk, így döntetlen született egy olyan mérkőzésen, amelyet meg lehetett volna nyerni.

Gólszerzők: Medgyesi (2), Kurucsai

Összeállítás: Miski Z. - Fekete A., Kurucsai M., Buzás V., Vincze Z. – Koncz Zs. (Juhász D.), Nagy T. (Kenderes Z.), Nagy L., Odrobéna P. – Szabó L., Medgyesi L. (Busa B.)