2024. április 27, szombat - Zita

2024. Január 17. 11:17, szerda | Helyi sport

Elment a Vasas elleni mérkőzés

A Vasas 75-60-ra nyert a Cegléd ellen vasárnap, a női kosárlabda NB I 17. fordulójában.

(Fotó: Kisfaludi István) -További fotók megtekinthetők lentebb a kapcsolódó galériában.

VBW CEKK Cegléd-Vasas Akadémia 60-75 (21-19, 8-11, 14-31, 17-11)

Albertirsa, 120 néző. V: Balog Gy., Varga-Záray, Nyilas.

CEGLÉD: Carr 9, Horváth Boglárka 2, Czank 9/6, SHEMATSI 14/12, BARNAI 11. Csere: Farkas P. 7/3, Szerelem-Kobolák, Rakita, Szirony 6/6, Kovács K. 2. Edző: Lo Elhadji Malick

VASAS: M. TAYLOR 17/3, ALLEN 16/3, Gelei 6, Salamon 4, Madár E. 6. Csere: Budácsik 9/3, Jáhni 8/6, Boros B. 2, Szerencsés 3/3, Tóth O. 4, Madár K., Kádár. Edző: Milos Pavlovics

Az eredmény alakulása:4. perc: 7-6. 8. p.: 16-14. 12. p.: 24-20. 17. p.: 24-25. 20. p.: 29-30. 23. p.: 29-41. 28. p.: 41-59. 31. p.: 45-66. 35. p.: 56-69

MESTERMÉRLEG

Lo Elhadji Malick: - Amíg betartottuk, amivel készültünk az ellenfélből, addig partiban voltunk vagy vezettünk. Mikor elkezdtünk mást csinálni, abból nagyon nagy baj lett. Szokás szerint az öltözőben maradtunk, 14-34 lett a harmadik negyed, és ezzel ott gyakorlatilag elment a meccs.

Milos Pavlovics: - Nálunk is van új játékos, akit be kell építeni, illetve olyan, aki sérülés után tért vissza, még kell egy kis idő, hogy mindenki magabiztosan mozogjon a helyén. Az első félidőben nem találtuk a ritmust, de a harmadik negyedben megmutattuk, hogyan kéne játszania ennek a csapatnak. Remélhetőleg a későbbiekben már így fogunk játszani.

Forrás: (nso)