Hírek
2012. Április 04. 14:23, szerda |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok
Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.
A 125 és 250 kcm-es kategória volt világbajnoka helyi médiabeszámolók alapján egyike volt annak a 24 személynek, akik a gyanú szerint tisztátalan körülmények között jutottak vezetői engedélyhez az egyik valenciai egyetemen.
A 26 éves Pedrosa nyilvánosan kért bocsánatot tettéért: „Hibáztam, és rossz tanácsadót követtem” – fogalmazott.
A pilótát ugyan szabadon engedték, de később a bíróság előtt valószínűleg felelnie kell.
Az idei gyorsaságimotoros-vb első futamára vasárnap kerül sor Katarban. Pedrosa a MotoGP kategóriában áll majd rajthoz.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport
Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel
Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.
2026. Január 27. 07:36, kedd | Sport
Tóth Alex menedzsere: nem szabad irreális elvárásokat támasztani a játékossal szemben
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
