Városlista
2025. december 14, vasárnap - Szilárda

Hírek

2012. Október 15. 14:51, hétfő | Helyi sport
Forrás: infoCegléd

Csak egy gól hiányzott

Csak egy gól hiányzott

Orosházán folytatódott az NB I-es küzdelem.

Nagy várakozás előzte meg a két csapat mérkőzését, hiszen a közvetlen rivális otthonába utaztunk. Ennek megfelelően indult a mérkőzés, fej fej mellett haladt a két csapat az első félidőben, sajnos egy durva szabálytalanság következtében piros lap miatt elvesztettük Tóth Norbertet, védelmünk egyik fő pillérét.

A második játékrész első tíz percében sajnos meg tudott lépni az Orosháza három góllal, amit nem tudtunk ledolgozni a mérkőzés végéig. Az utolsó öt percben meg voltak a lehetőségeink, amit sajnos nem tudtunk értékesíteni és ezt a hazai pályán játszó Orosháza könyörtelenül ki is használt.

OROSHÁZA LINAMAR - CEGLÉDI KKSE 29-28 (12-12)

Orosháza, játékvezetők: Baranyi, Szloska.

OROSHÁZA: Herjeczki, Pajkó, Szabó P. (kapusok), Bajusz 5, Balda 8 (2), Bali 3, Benmiloud, Berta, Harsányi V., Holpert, Kanyó Á. 4, Lászlai 1, Marics, Mazics 6, Morva 2, Raffai. Edző: Füzesi Ferenc.

CEGLÉD: Erdélyi, Lengyel (kapusok), Antal, Bíró 6, Dengi, Gyuris 1, Hódi 6, Lepsényi 3, Pocsai 9 (6), Savon 3, Takács B., Benke V., Tóth N. Edző: Kökény István.

Kiállítások: 18, ill. 10 perc.
Hétméteresek: 3/2, ill. 9/6.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 23. 17:00, kedd | Helyi sport

Két forduló, két győzelem - remek rajt a bajnokságban

2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.

2025. December 13. 07:10, szombat | Külföld

Ukrajnai háború - Az Európai Unió tartósan befagyasztja az orosz állami vagyont

Az uniós tagállamok kormányait tömörítő Tanács úgy döntött, hogy meghatározatlan időre megtiltja az EU területén befagyasztott, az Orosz Központi Bankhoz tartozó eszközök Oroszországba történő visszautalását

2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld

NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani

Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.